Ako dopadli Majstrovstvá klubu na ihrisku RED OAK v roku 2019?

Od oficiálneho sprístupnenia golfového klubu RED OAK Golf Club Nitra prešli už tri roky. A aká by to bola sezóna, ak by si v jej závere nezmerali sily naši golfisti. Majstrovstvá sú najlepším spôsobom ako zistiť, kto v sezóne tvrdo trénoval.

V roku 2019 sme s rozrastajúcou sa klubovou základňou pridali ďalší zo série majstrovských turnajov určených pre seniorov nad 50 rokov.

I. Otvorené majstrovstvá klubu seniorov v hre na rany

Sobota 24.9.2019, postupný štart od 09:00

Kategórie:

1. MUŽI SENIORI na rany
  2. ŽENY SENIORI na rany
  3. STB netto spoločná

V kategórii žien zvíťazila: 1. Dagmar Bizoňová – 93 rán a spomedzi mužov sa najviac darilo Jánovi Ivančíkovi s počtom rán 81. Výsledky turnaja TU, fotogaléria na našom Facebook profile.

III. Otvorené majstrovstvá klubu v hre na rany

Sobota a Nedeľa 28. – 29.9.2019, postupný štart od 09:00

Kategórie:

1. HCP +4 – 36 muži, rany brutto (majster klubu)
  2. HCP +4 – 36 ženy, rany brutto (majsterka klubu)
  3. HCP +4 – 36 najlepší senior, rany brutto
  4. HCP +4 – 36 STB netto
  5. HCP 37 – 54 STB netto

Prvý deň sa hralo za sychravého počasia a hráčov sprevádzal silný dážď. Denisa Kanásová si aj napriek nepriazni počasia obhájila titul majsterky spred dvoch rokov, do turnaja vstupovala ako favoritka a napokon zvíťazila s výsledkom 165 rán. Na druhom mieste sa umiestnila Jana Madarásová – 184 rán a tretie miesto si odniesla Dana Vidličková – 189 rán. V prvom kole zahral spomedzi mužov najlepší výsledok Tomáš Rádl 76 (+4). Druhý deň si víťazstvo udržal a zahral 156 rán aj keď ho v závere trochu potrápil hráč Milan Pánik, ktorý skončil na 2. mieste o 3 rany. Na treťom mieste sa s počtom rán 166 umiestnil hráč Ľuboš Bobocký. Výsledky turnaja TU.

V. Otvorené majstrovstvá klubu dvojíc v hre na rany

Sobota 12.10.2019, cannon štart od 10:00

Kategórie:

Texas Scramble na rany brutto

Babie leto prinieslo šťastie dvojici Pavol Bojkovský a Jozef Sommer. Výsledky turnaja TU, fotogaléria na našom Facebook profile.

II. Majstrovstvá klubu v hre na jamky

celoročná súťaž

Kategórie:

1. MUŽI na jamky
  2. ŽENY na jamky

Hráči boli rozdelení do pavúka, čo predstavuje najstarší systém golfovej hry. Postupne sa vyraďovacími zápasmi dostal do finále Jozef Sommer, v ktorom sa mu podarilo zdolať domáceho hráča Patrika Boba. Tretie miesto si odniesol hráč Milan Pánik a spomedzi žien v tejto kategórii zvíťazila golfistka Jana Madarásová.

Ďakujeme všetkým za účasť a tešíme sa na ďalšie stretnutia na ihrisku RED OAK!

Novinky

Čo je u nás nové

25 Nov 2019

Silvestrujte v unikátnom golfovom prostredí!

Silvester v RED OAK už po druhý raz! Po úspešnom Silvestri v RED OAK v minulom roku Vás pozývame stráviť... Čítať ďalej

06 Nov 2019

Prijímame objednávky na vianočné pečivo

Nestíhate každoročne v predvianočnom období pripravovať chutné dobroty a radi by ste mali na vianočnom stole domáce pečené koláče? Napečieme... Čítať ďalej

28 Oct 2019

Cenové AKCIE pre hráčov golfového ihriska!

ROČNÉ ČLENSTVO na rok 2020 už v predaji! Kúpte si členstvo na rok 2020 s neobmedzenou hrou už teraz a hrajte... Čítať ďalej

14 Oct 2019

Od oficiálneho sprístupnenia golfového klubu RED OAK Golf Club Nitra prešli už tri roky. A aká by to bola sezóna,... Čítať ďalej

23 Aug 2019

Detský golfový tábor na ihrisku RED OAK!

Historicky prvý golfový tábor pre deti z Nitry a okolia dopadol na výbornú! Komu inému, ak nie deťom patria letné... Čítať ďalej

18 Mar 2019

PRO tréner Peter Švajlen každú stredu v RED OAK

Jeden z najúspešnejších slovenských golfistov. 6 násobný majster Slovenska v golfe. Víťaz slovenského profesionálneho rebríčka v rokoch 2011-2015. Profesionál roka... Čítať ďalej