Ako dopadli Majstrovstvá klubu na ihrisku RED OAK v roku 2019?

Od oficiálneho sprístupnenia golfového klubu RED OAK Golf Club Nitra prešli už tri roky. A aká by to bola sezóna, ak by si v jej závere nezmerali sily naši golfisti. Majstrovstvá sú najlepším spôsobom ako zistiť, kto v sezóne tvrdo trénoval.

V roku 2019 sme s rozrastajúcou sa klubovou základňou pridali ďalší zo série majstrovských turnajov určených pre seniorov nad 50 rokov.

I. Otvorené majstrovstvá klubu seniorov v hre na rany

Sobota 24.9.2019, postupný štart od 09:00

Kategórie:

1. MUŽI SENIORI na rany
  2. ŽENY SENIORI na rany
  3. STB netto spoločná

V kategórii žien zvíťazila: 1. Dagmar Bizoňová – 93 rán a spomedzi mužov sa najviac darilo Jánovi Ivančíkovi s počtom rán 81. Výsledky turnaja TU, fotogaléria na našom Facebook profile.

III. Otvorené majstrovstvá klubu v hre na rany

Sobota a Nedeľa 28. – 29.9.2019, postupný štart od 09:00

Kategórie:

1. HCP +4 – 36 muži, rany brutto (majster klubu)
  2. HCP +4 – 36 ženy, rany brutto (majsterka klubu)
  3. HCP +4 – 36 najlepší senior, rany brutto
  4. HCP +4 – 36 STB netto
  5. HCP 37 – 54 STB netto

Prvý deň sa hralo za sychravého počasia a hráčov sprevádzal silný dážď. Denisa Kanásová si aj napriek nepriazni počasia obhájila titul majsterky spred dvoch rokov, do turnaja vstupovala ako favoritka a napokon zvíťazila s výsledkom 165 rán. Na druhom mieste sa umiestnila Jana Madarásová – 184 rán a tretie miesto si odniesla Dana Vidličková – 189 rán. V prvom kole zahral spomedzi mužov najlepší výsledok Tomáš Rádl 76 (+4). Druhý deň si víťazstvo udržal a zahral 156 rán aj keď ho v závere trochu potrápil hráč Milan Pánik, ktorý skončil na 2. mieste o 3 rany. Na treťom mieste sa s počtom rán 166 umiestnil hráč Ľuboš Bobocký. Výsledky turnaja TU.

V. Otvorené majstrovstvá klubu dvojíc v hre na rany

Sobota 12.10.2019, cannon štart od 10:00

Kategórie:

Texas Scramble na rany brutto

Babie leto prinieslo šťastie dvojici Pavol Bojkovský a Jozef Sommer. Výsledky turnaja TU, fotogaléria na našom Facebook profile.

II. Majstrovstvá klubu v hre na jamky

celoročná súťaž

Kategórie:

1. MUŽI na jamky
  2. ŽENY na jamky

Hráči boli rozdelení do pavúka, čo predstavuje najstarší systém golfovej hry. Postupne sa vyraďovacími zápasmi dostal do finále Jozef Sommer, v ktorom sa mu podarilo zdolať domáceho hráča Patrika Boba. Tretie miesto si odniesol hráč Milan Pánik a spomedzi žien v tejto kategórii zvíťazila golfistka Jana Madarásová.

Ďakujeme všetkým za účasť a tešíme sa na ďalšie stretnutia na ihrisku RED OAK!

Novinky

Čo je u nás nové

08 Sep 2019

Kurzy zelenej karty – 25% akcia do konca golfovej sezóny 2020!

Využite ponuku získania Zelenej Karty v novej sezóne! Zelená karta je certifikát, ktorý Vás oprávňuje ku hre na všetkých golfových ihriskách.... Čítať ďalej

11 Jul 2020

Kalendár turnajov RED OAK Golf Club

Pozrite si kalendár pripravovaných turnajov na ihrisku RED OAK.   Čítať ďalej

28 May 2020

Cenové AKCIE pre hráčov golfového ihriska!

Ihrisko Red Oak Golf Club, takisto ako ostatné ihriská, rozbehlo sezónu po obmedzeniach, kvôli pandemii. Pozývame našich udržiavacích členov a... Čítať ďalej

12 May 2020

Detský golfový tábor na ihrisku RED OAK!

Po úspešnom I. ročníku denného táboru v roku 2019 pripravujeme aj v tomto roku II. ročník detského golfového táboru. Turnusy... Čítať ďalej

05 May 2020

Pokračovanie klubovej túry Dynamax Golf Tour je tu!

Pripravujeme golfovú túru, ktorá sa tradične bude konať v nedeľu a po novom už aj v utorok. Hrá sa podľa... Čítať ďalej

29 Apr 2020

Majstrovstvá klubu v hre na jamky 2020

2. kolo jamkovky treba odohrať do 19.7.2020. Predbežné výsledky: Pavúk muži                   ... Čítať ďalej